Pris/st
Innehåller: äkta åsnemjölk, den är rik på vitaminer (E, A, A, B1, B6, C, D, E, Omega 3 och 6), aminosyror, innehåller höga halter kalcium och är fettsnål. Retinolen i åsnemjölken ger en helt naturlig och ofarlig anti-aging-effekt. mineraler och nästan 20 aminosyror, ricinolja och kokosolja. 100% naturliga ingredienser. Minst 30% extra virgin oliv olja
Åsnemjölk minskar hudirritationer tack vare det höga innehållet av vitamin A, vilket är nyckeln till att regenerera skadad hudvävnad och bibehålla hudens friska utseende.
Vikt: 100gr handgjorda på kallpressade naturliga oljor och mineraler
Åsne mjölk: Vår tvål innehåller äkta åsnemjölk och är en perfekt tvål för torr eller blekande hud. Den är framtagen för att återfukta och mjukgöra huden. Den är mycket skonsam mot huden och ger ett fint krämigt lödder.